مدیرعامل : 0025 711 -0917

شرکت معماری آب و خاک سازان متخصص در اجرای بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی منزل از  صفر تا صد با اکیپی از مهندسین جوان و با تجربه در خدمت مشتریان محترم می باشد . 

با ما تماس بگیرید : 09177110025 - 07136491890 - 07136491930

طراحی داخلی

امروزه اکثرا مردم در ایران علاقه دارند که خانه خود را با سبک ساده و مدرن طراحی کنند . طراحی داخلی یک بنا بستگی به اندازه و بر آورد دکوراسیون منزل و سبک مورد علاقه کارفرما و رعایت ضوابط و استاندارد های طراحی می باشد .

اتاق پذیرایی که یک بخش مهمی در هر بنایی می باشد به همین دلیل اکثر مردم و خانواده ها به طراحی این بخش نسبت به سایر بخش ها توجه زیادی نشان می دهند علاوه بر طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی بسته به چیدمان و در نظر گرفتن سبک مورد نظردر این فضا ، طراحی سایر قسمت های دیگر خانه مانند اتاق خواب و نشیمن و آشپزخانه و ... مشخص می شود.

طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی با دکوراسیون های ساده و شیک همراه با طراحی کاربردی : 

اکثر مردم با شنیدن دکوراسیون ساده برای پذیرای فکر میکند که حتما باید فضا با متراژ کم باشد که به اجبار طراحی ساده و مدرن انجام شود ولی می توان برای طراحی پذیرایی با متراژ بالا هم از دکوراسیون ساده وشیک استفاده کرد که جذابیت زیادی برخوردار باشد چه بسا که در مکتب مدرنیته با شعار آقای لوکوربوزیه که زیبایی در سادگی می باشد بیان کرد، برای دکوراسیون های ساده در یک بنا باید از لوازم های دکوری ساده با رنگ های تقریبا یکنواختی استفاده شود که برای جلوگیری از یکنواختی و کسل کنندگی در محیط پذیرایی می توان بین لوازم هایی که برای تزیینات و دکور فضا استفاده میشود با طرح و رنگ هایی خاصی استفاده شود .
یکی از لوازم هایی که در دکوراسیون پذیرایی مهم تلقی می شود انتخاب مبلمان وقالی می باشد بنابراین بهتر است در رنگ و طرح انها نسبت به طراحی داخلی پذیرایی دقت کامل شود . برای طراحی دکوراسیون ساده و شیک می توان با استفاده از گلدان های زیبا و تابلو و قاب عکس و شلف های دیواری و مجسمه و .... ایده های کاربردی در فضای پذیرایی محسوب کرد . نورپردازی در فضای پذیرایی به جذابیت بیشتر آن کمک میکند بنابراین بهتر است برای طراحی فضای پذیرایی از نورپردازی کاربردی و مدرن استفاده شود که در کنار نورپردازی استفاده از آباژورها وچراغ های تزیینی یکی از ایده های تزیینی برای فضای پذیرایی محسوب میشود .