مدیرعامل : 0025 711 -0917
طراحی دکوراسیون رستوران، فست فود و کافی شاپ
امروز کسانی که به شغل رستورانداری مشغول هستند، می دانند که دیگر یک رستوران ساده نمی تواند آنقدر که باید نظر مشتریان را به خود جلب کند، پس حتما طراحی دکوراسیون رستوران علاوه بر یک منو با کیفیت و متنوع لازم است. برای موفقیت در این کار لازم است از مشاوره طراحی دکوراسیون رستوران بهره برد. آب و خاک سازان قدم به قدم طراحی دکوراسیون رستوران را با شما همراه است

امروز کسانی که به شغل رستورانداری مشغول هستند، می دانند که دیگر یک رستوران ساده نمی تواند آنقدر که باید نظر مشتریان را به خود جلب کند، پس حتما طراحی دکوراسیون رستوران علاوه بر یک منو با کیفیت و متنوع لازم است. برای موفقیت در این کار لازم است از مشاوره طراحی دکوراسیون رستوران بهره برد. آب و خاک سازان قدم به قدم طراحی دکوراسیون رستوران را با شما همراه است.

طراحی دکوراسیون رستوران را نباید نادیده گرفت
به طور کلی فضاهای صرف غذا و نوشیدنی را میتوان در چهار دسته اصلی کافه و بار(صرف نوشیدنی) ، رستوران ها و فست فود ها (برای صرف وعده های غذایی) دسته بندی نمود.

هریک از این نمونه ها نیز بسته به محل قرارگیری، نوع مخاطب و انواع غذا و نوشیدنی خود به انواع مختلفی قابل تفکیک میباشند. تفاوت اصلی رستوران ها و فست فودها در نوع غذای ارایه شده و همچنین شیوه سرو آن بوده . همچنین طراحی دکوراسیون رستوران با فست فود و کافی شاپ کاملا متفاوت است.

بر خلاف فست فود ها که در معماری داخلی آن از رنگ های شاد و تند، چیدمان ساده و نشیمن های چوبی یا فلزی استفاده میشود، در رستوران ها از رنگ های ملایم، پرده های زخیم و مبلمان مجلل به کار گرفته میشود. یک طراح داخلی ضمن در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و پایبندی به مبانی طراحی دکوراسیون رستوران، میبایست در صدد خلق فضایی متفاوت و یگانه بوده و شیوه جدیدی برای پاسخگویی به توقعات مشتریان بیابد.

دکوراسیون رستوران، فست فود و کافی شاپ


جهت مشاوره در زمینه طراحی دکوراسیون رستوران، فست فود و کافی شاپ با دپارتمان طراحی مجموعه آب و خاک سازان تماس بگیرید:

09177110025