مدیرعامل : 0025 711 -0917
طراحی نما و نما سازی
نمای ساختمان یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی ساختمان به شمار می رود زیرا نما از نظر بصری اولین و مهمترین آیتمی است، که در نگاه اول به چشم می خورد و بسیاری از مالکین حتی به نمای ساختمانشان بیشتر از داخل ان اهمیت می دهندبه همین دلیل است که متاسفانه این روزها بعضی از سازنده ها با اجرای نمای شیک و مردم پسند از ساخت با کیفیت سایر قسمت های ساختمان غفلت کرده و واحدهای ساخته شده را به قیمت بالایی می فروشند.

نمای ساختمان یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی ساختمان به شمار می رود زیرا نما از نظر بصری اولین و مهمترین آیتمی است، که در نگاه اول به چشم می خورد و بسیاری از مالکین حتی به نمای ساختمانشان بیشتر از داخل ان اهمیت می دهندبه همین دلیل است که متاسفانه این روزها بعضی از سازنده ها با اجرای نمای شیک و مردم پسند از ساخت با کیفیت سایر قسمت های ساختمان غفلت کرده و واحدهای ساخته شده را به قیمت بالایی می فروشند. علاوه بر مقوله زیبایی مهم ترین کارکرد نما و دیوارهای پیرامونی حفاظت ساکنین از عوامل بیرونی از جمله عوامل جوی ،آلودگی صوتی ، زلزله و ... است. پس در طراحی متناسب برای نما باید به طور کل این سه عامل اهمیت دارد که یک، نور و تهویه لازم را برای ساختمان فراهم می کند و دو، وظیفه حفاظت را به درستی انجام می دهد و سه، اصول زیبایی و معماری و شهرسازی در آن رعایت شود.

اب و خاک سازان

از انواع نماهایی که گروه معماری آب و خاک سازان طراحی و اجرا کرده است می توان به نمای تماما آجری، نمای سنگی با انواع سنگ تراورتن، گرانیت، سنگ قیچی و... نما با سنگ های تزئینی (نمای سنگ قلوه ای، نمای سنگ قیچی، نمای سنگ پلاک)، نما با سنگ مصنوعی، نمای شیشه ای(نمای فریم لس،اسپایدر)، نمای سرامیک خشک، نمای گچی( به وسیله گچ بری و سرستون سازی)،نمای شسته سیمانی، نماهای ترکیبی، طراحی نمادر سبک های رومی و کلاسیک، طراحی نما با چوب(ترموود، الوارهای چوبی) ، نماهای کامپوزیت ، ورق فلزی و طراحی نماهای تلفیقی از مصالح مختلف می توان اشاره کرد.همچنین امروزه بازسازی نما های ساختمان های قدیمی نیز بسیار مورد توج قرار گرفته است،ما می توانیم نمای قدیمی شما را با باباترین کیفیت و نازلترین قیمت بازسازی کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه طراحی و اجرای نمای ساختمان خود با ما در تماس باشید