تماس با ما
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی داخلی، چیدمان مبلمان سفید رنگ در کنار یک آباژور طلایی نیست.بلکه به کار بردن زیبایی در کنار کارایی،هنگام معماری ساختمان است
طراحی داخلی، چیدمان مبلمان سفید رنگ در کنار یک آباژور طلایی نیست.بلکه به کار بردن زیبایی در کنار کارایی،هنگام معماری ساختمان است

متأسفانه هنوز بسیاری از افراد، تفاوت طراحی فضای داخلی و طراحی دکوراسیون آن را نمی‌دانند و همین موضوع باعث می‌شود تا تصور کنند که با جابجایی چند شیء و وسیله در خانه، طراحی داخلی منزل خود را دگرگون کرده‌اند!

این اشتباه باعث می‌شود تا افراد علاقه‌مند به ایجاد تغییرات در فضای خانه، به طراحی داخلی اهمیت نداده و پتانسیل بالای آن در زیباسازی منزل را از دست بدهند.

طراحی داخلی ، چیدمان مبلمان سفید رنگ در کنار یک آباژور طلایی نیست. بلکه به کار بردن زیبایی در کنار کارایی، هنگام معماری ساختمان است!

مجموعه آب و خاک سازان سابقه بالایی در زمینه ارائه خدمات طراحی داخلی دارد. شما می‌توانید نمونه کارهای اجرا شده توسط متخصصان این مجموعه را در ادامه صفحه مشاهده کنید. با توجه به ارزش بالای ارائه این خدمات در شرکت ما، قصد داریم تا در این صفحه شما را بهتر از قبل با مفهوم طراحی داخلی، چگونگی اجرا، قوانین و… آن آشنا کنیم و راهنمای جامعی در اختیارتان بگذاریم.

 

شرکت مهندسی معماری آب و خاک سازان با تجربه چندین ساله در طراحی دکوراسیون داخلی  آماده ارائه خدمات به شهر شیراز میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس : 

09177110025
با تشکر
مدیریت آب و خاک سازان


  • مشاهده همه
  • تصاویر قبل از طراحی
  • طراحي نماي داخلي
  • طراحي نماي خارجي
  • حين اجراي پروژه
  • پايان كار

 آدرس دفتر مرکزی : شيراز خيابان ستارخان نبش كوچه ١٣ ساختمان داريوش طبقه چهارم 

ارتباط با مدير عامل : 09177110025  محمد لطفى

دورنگار : ٠٧١٣٦٤٩١٩٥٠

ارتباط با رئيس دفتر :  0713649189007136491930 - 07136491891

ایمیل: info@abokhaksazan.com